BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15162001

nr 1516 2001

Bordslampa

+ skrivbordslampa, 1950-tal, ASEA, grålackerad metall. Höjd: 55 ca

Kondition: bruksslitage, märken

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 januari 2023
kl 19:13:20

  • Tema
  • 23 jan

Retro

Läs mer om Retro